Mag ik suiker samen met glucose onder de groep suikers laten vallen?

Het antwoord:

Nee, dat kan helaas niet. Dit staat vermeld in Bijlage 1 (na artikel 35) onder suikers en dextrose (=glucose).

Dextrose en glucose zijn dezelfde producten.

Disclaimer: Wij proberen onze antwoorden up-to-date te houden, maar wij kunnen dit niet garanderen aangezien de wetgeving dagelijks kan veranderen. Vandaar dat wij u aanraden om (bij twijfel) altijd even contact met ons op te nemen.


Met iMIS Food stellen wij jou in staat om zelf voedselveiligheid te managen.

iMIS Food

Bekijk hier meer veel gestelde vragen omtrent controles en procedures: